Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasi reporterzy na Targach Aktywności

Nasza ekipa GIM TV już po raz drugi została zaproszona do współpracy ze Starostwem Powiatowym w Głogowie w ramach organizacji II Powiatowych Tygodnia Aktywności Osób Niepełnosprawnych i Seniorów. Nasze zadanie to – jak na sekcję filmowa przystało – polegało na zrobieniu reportaży i wywiadów z działań w ramach tego wydarzenia.

 

Targi zainaugurowane zostały koncertem w wykonaniu orkiestry „Gamelan″ – orkiestry nietypowej, bowiem w jej składzie grają wyłącznie osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Koncert jedyny w swoim rodzaju wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Nie obyło się oczywiście bez wywiadów z dyrygentem orkiestry, który opowiedział nam na czym polega praca z takim zespołem.

 

Po koncercie cała ekipa spotkała się z osobami, które odpowiadają za organizację targów – mieliśmy okazję poprowadzić kilka profesjonalnych już wywiadów.

 

Nie zabrakło nas również na podsumowaniu Tygodnia, które odbyło się w ZPSW w Głogowie. Tutaj pracy oczywiście było niemało: Setki odwiedzających, przemówienia, podziękowania i gratulacje. A my z kamerą w środku tych wydarzeń. Zapraszamy na relacje i reportaż z wydarzeń do zakładki GIM TV  oraz na stronę Starostwa Powiatowego w Głogowie .

 

Warto podkreślić, że nasze działania świetnie wpisały się w Tydzień Tolerancji, który realizowany jest corocznie w naszej szkole.

 

Dziękujemy wszystkim członkom GIM TV za zaangażowanie i poświęcony czas, a naszym absolwentom za wsparcie najmłodszych w stawianiu pierwszych filmowych kroków.

 Zapraszamy na filmową relację do zakładki GIM TV.

 

Opiekun sekcji GIM TV Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11