Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasi uczniowie na podium

12 grudnia odbył się powiatowy etap konkursu dla uczniów klas piątych „Mistrz pięknego czytania”, organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Głogowie. Uczniowie mieli za zadanie odczytać dwa teksty: dowolnie wybrany i samodzielnie przygotowany fragment prozy z kanonu lektur dla klasy V oraz wylosowany spośród utworów przygotowanych przez organizatora. Niezwykle miło jest nam poinformować, że na podium znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 – II miejsce zajęła Amelia Winiarska z klasy 5c, zaś III miejsce przypadło Michałowi Raczkowskiemu z klasy 5b. Naszym zdolnym lektorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych. 

 

Jakub Rawski

Strona 1 z 11