Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasi uczniowie w powiatowym etapie zDolnego Ślązaczka

14 listopada 2017r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Głogowie odbył się powiatowy etap zDolnego Ślązaczka. Szkołę reprezentowali uczniowie klas siódmych: Aleksandra Sołtys, Paweł Rozbejko i Adrian Najdek. Uczniowie rozpoczęli test z języka polskiego i matematyki o godzinie 12.06 i pisali go przez 90 minut.

Trzymajmy kciuki za sukces naszych reprezentantów! Życzymy im, by znaleźli się w etapie wojewódzkim interdyscyplinarnego konkursu organizowanego przez wrocławskie Kuratorium Oświaty!

Elżbieta Frankowska- Cyfra

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11