Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasi uczniowie z otwartymi sercami dla potrzebujących

Przez ostatnich kilka miesięcy trwała akcja pomocowa dla jednego z mieszkańców Głogowa  – 43-letniego Tomasza Sęka, któremu dwa lata temu pękł tętniak w mózgu. Od tego czasu Tomek jest uwięziony we własnym ciele. Wymaga intensywnej rehabilitacji: neurologicznej, logopedycznej, psychologicznej. To wszystko niesie za sobą ogromne koszty, których rodzina nie jest w stanie udźwignąć.

                 Dlatego ludzie dobrej woli postanowili wesprzeć Tomka i jego rodzinę w jego powrocie do zdrowia. Od 6. grudnia prowadzona była publiczna zbiórka, której finałem był koncert „Kolędy dla Tomka” w MOK w Głogowie. Nasi uczniowie – starsi i młodsi – również aktywnie włączyli się w działania.

Ekipa GIM TV towarzyszyła działaniom na rzecz Tomka między innymi podczas Noworocznego Marszobiegu, czy podczas koncertu kolęd, podczas którego na scenie wystąpili głogowscy sportowcy.

Na scenie pojawili się również nasi najmłodsi uczniowie: Jakub Pilewski i Hania Mituła z klasy 2a, którzy wcześniej kwestowali podczas Dni Świętego Mikołaja i Noworocznego Marszobiegu wspierając akcję pomocową organizowaną przez Radio Elka i Miejski Ośrodek Kultury.

To jednak nie ostatnie działania naszej młodszej i starszej szkolnej społeczności! Już niebawem spotkać ich będzie można podczas Walentynkowego Crossu 10. lutego i w kwietniu (21-22 kwietnia) na Crossie Straceńców – oba wydarzenia będą dedykowane właśnie Tomkowi Sękowi.

Barwo za odwagę, poświęcony czas i bezinteresowną pomoc jaką zaoferowali!

Aneta Szymańska – Radio Elka / Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11