Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasz nauczyciel wychowania fizycznego wyróżniony!

Miło jest nam poinformować, iż nasz nauczyciel Piotr Tadajewski został wyróżniony w konkursie „Moja najlepsza lekcja wychowania fizycznego on-line” organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu. Podziękowanie oraz gratulacje złożył naszemu nauczycielowi Dolnośląski Kurator Oświaty. Gratulujemy! Poniżej przedstawiamy list gratulacyjny.

 

wyróżnienie

Strona 1 z 11