Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasza Czwórka na Mistrzostwach Powiatu

23 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Czwórki”. Nasza reprezentacja klas szóstych zajęła II miejsce. Dziewczęta wygrały mecz z SP Wilków 2: 1 i weszły do finału, w którym po zaciętej walce uległy SP 10 Głogów przegrywając w trzecim secie.

W skład zespołu wchodziły: Adrianna Kluska – kapitan, Marcelina Łydka, Nadia Bączkowska, Oliwia Soczewka, Zuzanna Zdrzałka, Julia Jakubowska, Amelia Piątkowska, Elwira Mnich, Małgorzata Kościucha. Opiekunem zespołu jest Pani Beata Bielska.

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11