Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nasza uczennica laureatką ogólnopolskiego konkursu!

Niezwykle przyjemnie jest poinformować, że reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 8b, Dominika Chromińska została laureatką XXXVI Wojewódzkiego i XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „LIPA 2018” pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Wiersze Dominiki wybrano z 1311 tekstów nadesłanych z całej Polski. Jury w składzie: Tomasz Jastrun (przewodniczący), Jan Picheta, Juliusz Wątroba oraz Irena Edelman z grona 550 uczestników wybrało 100 laureatów, którzy zostali zaproszeni do uczestnictwa w finale Przeglądu Literackiego. Opiekunem Dominiki jest pan Jakub Rawski nauczyciel języka polskiego. Dominice życzymy kolejnych sukcesów literackich.

Jakub Rawski

Strona 1 z 11