Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

NIE PALĘ – ŻYJĘ DŁUŻEJ

          20 listopada z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu zorganizowano działania, których głównym celem  było uświadomienie uczniom  szkodliwości palenia papierosów  i jego wpływu na zdrowie człowieka . W ramach realizacji zadań na lekcjach wychowawczych przeprowadzono pogadanki tematyczne i wykonano etykiety antynikotynowe. 18 listopada odbył się konkursy plastyczny pod hasłem ,,Nie palę – żyję dłużej!’’ Komisja w składzie: nauczyciel plastyki p. M. Uliczka, pedagog szkolny p. M. Kaźmierczak, nauczyciel świetlicy szkolnej  p. E. Jurgas oraz koordynator programu zdrowotnego p. G. Dziadkowiec -  Kublik i p. Jolanta Dmowska rozstrzygnęły konkurs plastyczny, w którym w kategorii klas III i IV:

 I miejsce zajęła drużyna klasy III c (10p)

II miejsce  klasy IV d ( 6p)

III miejsce klasy IV c ( 5 p)

W kategorii klas V i VI miejsca zajęły:

I miejsce  zajęła drużyna klasy V c ( 9p) ,

II miejsce  klasy VI b ( 5p)

III miejsce klasy VI a (4)

Laureaci konkursu otrzymali drobne upominki,

a klasy pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia znajdują się w fotogalerii.

Strona 1 z 11