NIE PALĘ – ŻYJĘ DŁUŻEJ

20 listopada z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu zorganizowano działania, których głównym celem  było uświadomienie uczniom  szkodliwości palenia papierosów  i jego wpływu na zdrowie człowieka . W ramach realizacji zadań na lekcjach wychowawczych przeprowadzono pogadanki tematyczne i wykonano etykiety antynikotynowe. 18 listopada odbył się konkursy plastyczny pod hasłem ,,Nie palę – żyję dłużej!’’ Komisja w składzie: nauczyciel plastyki p. M. Uliczka, pedagog szkolny p. M. Kaźmierczak, nauczyciel świetlicy szkolnej  p. E. Jurgas oraz koordynator programu zdrowotnego p. G. Dziadkowiec -  Kublik i p. Jolanta Dmowska rozstrzygnęły konkurs plastyczny, w którym w kategorii klas III i IV:

I miejsce zajęła drużyna klasy III c (10p)

II miejsce  klasy IV d ( 6p)

III miejsce klasy IV c ( 5 p)

W kategorii klas V i VI miejsca zajęły:

I miejsce  zajęła drużyna klasy V c ( 9p) ,

II miejsce  klasy VI b ( 5p)

III miejsce klasy VI a (4)

Laureaci konkursu otrzymali drobne upominki,

a klasy pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia znajdują się w fotogalerii.