Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

NIE TAKA TRUDNA FRAZEOLOGIA!!!

15 marca 2017r. uczniowie SP-3 zmagali się z polską frazeologią. Osiem trzyosobowych drużyn walczyło w szkolnym konkursie o miejsca na podium. Uczniowie rozwiązali test przygotowany w systemie iVote, a potem rozwiązywali zadania pisemne, odgadywali kalambury i wyjaśniali znaczenie i pochodzenie frazeologizmów.

I miejsce ex aequo zajęła drużyna klasy 6d: Aleksandra Wrona, Paweł Antał i Miłosz Hawro. Uczniowie będą reprezentować społeczność szkoły w Powiatowym Konkursie Frazeologicznym, który odbędzie się 21 kwietnia 2017r. w naszej placówce.

Na I miejsce ex aequo zasłużyła także drużyna klasy 6c w składzie Aleksandra Sołtys, Julia Banaś i Maja Serafin.

II miejsce przyznano drużynie klasy 5c, którą reprezentowali uczniowie: Ada Komisarek, Aleksandra Mihułka, Sebastian Jemioło.

III miejsce wywalczyła klasa V a, czyli uczniowie: Julia Oczkowska, Kinga Pioterczak I Julia Łukaszczyk.

 

Na kolejną edycję konkursu zapraszamy już za rok!

Strona 1 z 11