Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Niepodległa w różnych językach

100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości  przez Polskę celebrowaliśmy również na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego. Uczniowie gromadzili słownictwo wokół słowa kluczowego  „niepodległość” i wyrażali swoje uczucia, prezentując  je w formie gazetki na drzwiach sal lekcyjnych. Hasła, jakie nam przyświecały to: Czym dla Ciebie jest  wolność? Jak sobie ją wyobrażasz? Współpraca narodów w dążeniu do odzyskania niepodległości….Uczniowie klasy 4c wypisali w języku angielskim tematyczne pocztówki,  które zostały wysłane do uczestników projektu Postcrossing w różnych krajach świata. 

Iwona Mazur

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11