Niespodzianka z Niemiec

Wielka, olbrzymia paczka … a w niej moc prezentów! Taka niespodzianka czekała w czwartek na uczestników tegorocznego projektu polsko-niemieckiego. Uczniowie i opiekunowie z naszej partnerskiej szkoły IGS Bramsche zrobili nam świąteczną niespodziankę. Zaskoczenia nie kryli zarówno uczniowie jak i opiekun projektu pani Alicja Skoczylas! Więc jak przystało  przystało na GIM TV – nagraliśmy również dla naszych partnerów krótką relację z wizyty Mikołaja wraz z życzeniami  świątecznymi – oczywiście po niemiecku!

Bo przecież każdy lubi niespodzianki, które podtrzymują znajomości i kontakty. Już się cieszymy na majowy wyjazd do Niemiec. Jeżeli ktoś z klas 7,8 i 3 gimnazjum chciałby dołączyć do projektu  – zapraszamy czym prędzej do pani Alicji Skoczylas (sala 308) po szczegóły uczestnictwa.

Opiekun projektu: Alicja Skoczylas