Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nietypowa nagroda dla Oli i klasy 3GB

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3GB Aleksandra Szymankiewicz zdobyła wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie fotograficznym „Odkrywanie Głogowa z perspektywy rzeki Odry”.  Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie „Odra dla turystów”, które ufundowało również nagrody dla laureatów. Ola zdobyła w konkursie oprócz nagród rzeczowych  nagrodę dla swojej klasy – rejs statkiem Laguna. Podczas rejsu w dniu 20.09.2017 odbyła się uroczysta gala wręczenia  nagród oraz krótka prezentacja historyczna prowadzona przez pana Józefa Wilczaka, doświadczonego  przewodnika, pasjonata historii Głogowa, obecnego kierownika Głogowskiej Mariny.

Serdecznie gratulujemy Oli talentu i wygranej oraz zapraszamy do galerii zdjęć na krótki reportaż z rejsu.

 

Alicja Skoczylas

 

 

fot. Aleksandra Szymankiewicz

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11