Nietypowa nagroda dla Oli i klasy 3GB

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3GB Aleksandra Szymankiewicz zdobyła wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie fotograficznym „Odkrywanie Głogowa z perspektywy rzeki Odry”.  Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie „Odra dla turystów”, które ufundowało również nagrody dla laureatów. Ola zdobyła w konkursie oprócz nagród rzeczowych  nagrodę dla swojej klasy – rejs statkiem Laguna. Podczas rejsu w dniu 20.09.2017 odbyła się uroczysta gala wręczenia  nagród oraz krótka prezentacja historyczna prowadzona przez pana Józefa Wilczaka, doświadczonego  przewodnika, pasjonata historii Głogowa, obecnego kierownika Głogowskiej Mariny.

Serdecznie gratulujemy Oli talentu i wygranej oraz zapraszamy do galerii zdjęć na krótki reportaż z rejsu.

Alicja Skoczylas

fot. Aleksandra Szymankiewicz