Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

NO ( TO) DZIAŁAMY !!!!!!

               22 września 2020 r. już po raz kolejny  w ramach  ogólnopolskiego programu „ Lekkoatletyka dla każdego ” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa, w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się  jesienne mistrzostwa Głogowa w lekkiej atletyce  dla szkół podstawowych . II Memoriał  imienia Andrzeja Krawczyka okazał się dla naszych uczniów  bardzo udany . Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów z klas 6-8 . Zajęli oni czołowe miejsca , a  w   klasyfikacji ogólnej  nasza „3- trójka” zajęła  II miejsce oraz puchar  !!!  co jest ogromnym sukcesem zarówno dla uczniów oraz ich nauczycieli. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: biegach indywidualnych na 60 m dla chłopców i dziewcząt  , 200 m dla dziewcząt i chłopców oraz 600 metrów dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki w środowisku uczniowskim oraz rozpowszechnienie sportu  i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku.  Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją, co miało odzwierciedlenie w zajmowanych przez nich wysokich  lokatach .

Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom tym , którzy stanęli na podium  oraz wszystkim pozostałym , którzy walczyli do końca i się nie poddali   !!!!!!!!!!       

Życzymy dalszych sukcesów!!!

                       Grażyna Dziadkowiec-Kublik

                       Barbara Mastej – Zaorska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11