Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja

1% dla szkoły

DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

NO ( TO) DZIAŁAMY !!!!!!

22 września 2020 r. już po raz kolejny  w ramach  ogólnopolskiego programu „ Lekkoatletyka dla każdego ” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa, w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się  jesienne mistrzostwa Głogowa w lekkiej atletyce  dla szkół podstawowych . II Memoriał  imienia Andrzeja Krawczyka okazał się dla naszych uczniów  bardzo udany . Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów z klas 6-8 . Zajęli oni czołowe miejsca , a  w   klasyfikacji ogólnej  nasza „3- trójka” zajęła  II miejsce oraz puchar  !!!  co jest ogromnym sukcesem zarówno dla uczniów oraz ich nauczycieli. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: biegach indywidualnych na 60 m dla chłopców i dziewcząt  , 200 m dla dziewcząt i chłopców oraz 600 metrów dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki w środowisku uczniowskim oraz rozpowszechnienie sportu  i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku.  Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją, co miało odzwierciedlenie w zajmowanych przez nich wysokich  lokatach .

Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom tym , którzy stanęli na podium  oraz wszystkim pozostałym , którzy walczyli do końca i się nie poddali   !!!!!!!!!!

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Grażyna Dziadkowiec-Kublik