Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowy wizerunek GIM TV

Miło nam poinformować, że właśnie minął rok, od kiedy nasza sekcja filmowa GIM TV podjęła współpracę z Grupą Biegową Crossu Straceńców oraz z panem Jerzym Górskim. Rok ten obfitował w wiele filmowo-reporterskich wyzwań dla naszych młodych adeptów sztuki filmowej: spoty i reportaże, wywiady i zwiastuny – ponad 1 TB materiału filmowego! Nasza kamera śledziła Walentynkowy Cross Straceńców, pięć Treningów Małego Straceńca, Cross Straceńców, Wernisaż Fotografii naszej Oli Szymankiewicz, podwórkowe biegi „Crossem przez Podwórka” oraz ostatnio Bieg Baby Jagi.

 

W rocznicę podjęcia współpracy Grupa Biegowa Cross Straceńców postanowiła obdarować naszą sekcję – rewelacyjnymi koszulkami, które będą nas teraz wyróżniać. Również projekt nowego profesjonalnego logo GIM TV zawdzięczamy naszym biegowym partnerom.

Dnia 31 października w sympatycznej filmowej atmosferze nastąpiło przekazanie filmowcom koszulek z nowym logo. Chcemy podkreślić, że koszulki to efekt „muffinkowej akcji”, którą „Biegowcy” trzykrotnie powtórzyli na crossowych treningach zbierając fundusze na koszulki dla GIM TV! Od teraz będziemy mogli prezentować się w nowym, odświeżonym wizerunku, a ubrani w sekcyjne koszulki będziemy rozpoznawalni podczas filmowych działań.

Nasza Międzyszkolna Sekcja GIM TV chciałaby serdecznie podziękować całej Grupie Biegowej Crossu Straceńców, a w szczególności pani Alinie Ostrowskiej-Jarzynie, pani Anecie Laskowskiej, panu Romanowi Jarzynie oraz panu Jerzemu Górskiemu, którzy zainicjowali i prowadzili „koszulkową akcję”. My,  z naszej strony,  jesteśmy po roku współpracy przekonani, że crossowe filmowanie to jedna z najlepszych możliwości na uczenie się reportażu oraz poznanie nowych ciekawych ludzi. Jesteśmy dumni, że możemy pokazywać i dokumentować działania ludzi z pasją, ludzi pozytywnie nastawionych do życia, ludzi, którzy potrafią bezinteresownie oddać się ideom i pomagać innym.

 

Czujemy się wyróżnieni, że możemy brać udział w przygotowaniach do głogowskiej odsłony „Najlepszego” i już w najbliższym czasie pojawimy się jako drużyna „MEDIA” w Miejskim Ośrodku Kultury dokumentując to ważne dla środowiska głogowskiego wydarzenie.

 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do współpracy i niech „kamera nadal zmienia życie o 180 stopni” – wszystkim filmowcom i Grupie Biegowej! Bo pasja to coś, co nas i Was wyróżnia!

Dziękujemy!

Alicja Skoczylas  z GIM TV

 

Galeria zdjęć: 


Strona 1 z 11