Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Obchody Dnia Głośnego Czytania w naszej szkole

Dnia 29.09.2016 roku  w Szkole Podstawowej nr 3 obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. W ramach obchodów miała miejsca „sztafeta słów”, która polegała na wspólnym czytaniu książek. Jedna osoba
z klasy zaczynała głośne czytanie, po czym przerywała, gdy uznała
za stosowne i wskazywała osobę, która czytała dalej. W ten sposób
w poszczególnych oddziałach klas IV-VI czytano następujące pozycje
z literatury dziecięcej i młodzieżowej: 4a i 4d – Jadwiga Korczakowska „Spotkanie nad morzem”, 4b i 4c – Carlo Collodi „Pinokio”, 5a – Aleksander Minkowski „Gruby”, 5b – Rudyard Kipling „Księga dżungli”, 5c – Grażyna Bąkiewicz „Mieszko, ty wikingu”, 5d – Joanna Olech „Dynastia Miziołków”, 6a – Eleanor Hodgeman Porter „Pollyanna”, 6b – Janusz Chutkowski „Legendy głogowskie”, 6c – Mark Twain „Przygody Hucka”, 6d – Joanna Olech „Dynastia Miziołków”. Ponadto uczniowie klas: 4c, 5d i 6a otrzymali wizytówki „Jak to nie czytasz książek?”,
a w sali 615 został wywieszony plakat upowszechniający Dzień Głośnego Czytania. Nauczyciele języka polskiego rozmawiali z dziećmi o korzyściach i efektach codziennego czytania oraz poinformowali
o akcji bookcrossingowej „Uwolnij książkę”, zachęcając tym samym uczniów, aby przynosili do polonistów nieużywane książki, które utworzą szkolną biblioteczkę w holu głównym.

Zdjęcia w naszej fotogalerii.

Strona 1 z 11