OBRONA GŁOGOWA -1109

W obecnym roku szkolnym, który już dobiega końca, w klasie 4 d narodziła się nowa klasowa tradycja. Stały się nią przedstawienia, które uczniowie przygotowali i zaprezentowali rodzicom podczas zebrań otwartych w styczniu i w maju. Styczniowym przedstawieniem były jasełka, które wzbogaciły stroje uczniów, rekwizyty, oprawa wokalna i muzyczna. W maju uczniowie klasy 4d, podsumowując cotygodniowe spotkania z edukacją regionalną, przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt. „ Obrona Głogowa”. Rodzice i rodzeństwo  z zaciekawieniem obejrzeli spektakl dotyczący wydarzenia związanego z historią naszego miasta. Uczniowie otrzymali od gości wiele braw i słowa pochwały za zaangażowanie i pracę: wyraziste role, pomysłowo wykonane kukiełki, rekwizyty, gród głogowski, zaproszenia i foldery opisujące przedsięwzięcie. Uczniowie klasy 4 d zapragnęli zaprezentować się także społeczności szkoły i z radością przyjęli gości- swoich młodszych i starszych kolegów, którzy zechcieli obejrzeć spektakl. Dziękujemy! ( Zdjęcia poniżej i w galerii)