Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

OBRONA GŁOGOWA -1109

W obecnym roku szkolnym, który już dobiega końca, w klasie 4 d narodziła się nowa klasowa tradycja. Stały się nią przedstawienia, które uczniowie przygotowali i zaprezentowali rodzicom podczas zebrań otwartych w styczniu i w maju. Styczniowym przedstawieniem były jasełka, które wzbogaciły stroje uczniów, rekwizyty, oprawa wokalna i muzyczna. W maju uczniowie klasy 4d, podsumowując cotygodniowe spotkania z edukacją regionalną, przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt. „ Obrona Głogowa”. Rodzice i rodzeństwo  z zaciekawieniem obejrzeli spektakl dotyczący wydarzenia związanego z historią naszego miasta. Uczniowie otrzymali od gości wiele braw i słowa pochwały za zaangażowanie i pracę: wyraziste role, pomysłowo wykonane kukiełki, rekwizyty, gród głogowski, zaproszenia i foldery opisujące przedsięwzięcie. Uczniowie klasy 4 d zapragnęli zaprezentować się także społeczności szkoły i z radością przyjęli gości- swoich młodszych i starszych kolegów, którzy zechcieli obejrzeć spektakl. Dziękujemy! ( Zdjęcia poniżej i w galerii)

 

 

 

 

 

Strona 1 z 11