Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Odwiedziły nas „mrówki” z Przedszkola nr 15 w Głogowie

W dniu 01.03.2019r. w piątek w naszej szkole w ramach akcji „Sportowy Przedszkolak”, zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci z Przedszkola nr 1 w Głogowie.  W atrium sześciolatki aktywnie spędzały czas na sportowo, biorąc udział w różnych zabawach oraz wykonując różne ćwiczenia  sportowe. Zajęciom towarzyszyła radosna atmosfera, dzieci bawiły wspaniale.

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11