OFERTA

Szanowni Państwo, w imieniu klubu Chrobry Głogów zapraszamy na mecze pierwszego zespołu piłki nożnej  na stadionie miejskim w Głogowie, przy ul. Wita Stwosza. Uważamy, że najpopularniejsza dziedzina sportu na świecie jaką jest futbol, zaszczepi w młodzieży szczytne ideały oraz uniwersalne wartości. Każdy mecz jest dla społeczności lokalnej dużym wydarzeniem. Dlatego też chcielibyśmy, aby w tym lokalnym święcie uczestniczyło jak najwięcej dzieci.

W związku z powyższym oferujemy każdej zorganizowanej grupie uczniów możliwość darmowego obejrzenia spotkań I ligi
z udziałem drużyny Chrobrego Głogów.

Szczegóły:

Darmowy bilet grupowy przeznaczony jest dla dzieci szkół podstawowych:

• grupa to minimum 10 dzieci,
  • 1 opiekun na każde 15 dzieci,
  • dzieci powinny posiadać legitymacje szkolne lub dowody osobiste.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie grup na adres roman.hnat@chrobry-glogow.pl  za pomocą listy, która zawiera następujące dane: imię, nazwisko, PESEL oraz nazwę placówki (wzór listy w załączeniu). Zgłoszenie uczniów do 13 roku życia powinno być na osobnej liście.

Uwaga! Wejście grupy uczniów na stadion tylko pod opieką osoby dorosłej.

Grupy uczniów na mecz z MKS KLUCZBORK w dniu 8 października 2016 roku (sobota
godz. 17:00) należy zgłaszać do dnia 6 października na adres roman.hnat@chrobry-glogow.pl.

Pragniemy, by mieszkańcy całego regionu zintegrowali się z Chrobrym Głogów i wspólnie
z Nami dążyli do osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

Jesteśmy również przekonani, że nasza współpraca będzie przynosiła wymierne korzyści, dlatego też jesteśmy otwarci na propozycje dodatkowych działań. Wierzymy w efektywność dialogu jako formy dochodzenia do najlepszych rozwiązań.

Zespół Chrobrego Głogów