Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

OLIMPIADA SPORTOWA

W czerwcu w klasach I – III odbyła się Olimpiada Sportowa z okazji Dnia Dziecka. Po emocjonujących zmaganiach uzyskano następujące wyniki:

w kategorii klas I:

I miejsce I c

II miejsce I e

III miejsce I b

 

w kategorii klas II:

I miejsce II a

II miejsce II b i II c

III miejsce II d

 

w kategorii klas III:

I miejsce III b

II miejsce III a

III miejsce III d

Wszyscy dzielnie walczyli, dlatego każda klasa otrzymała nagrodę w postaci sprzętu sportowego, który został ufundowany przez sponsorów: Prezydenta Miasta Głogowa, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” w Głogowie i naszą Radę Rodziców.             A zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary. Gratulujemy!

Dodatkową atrakcją w tym dniu, był pokaz sprzętu straży pożarnej, zabawy w dmuchanych zamkach i przedstawienie dla klas III i dzieci ze świetlicy pt. „Kto to taki?”

Strona 1 z 11