Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

OPŁATA ZA OBIADY

 Odpłatność za obiady za miesiąc grudzień wynosi:

  16 x 3,80 = 60,80 zł

 Wpłaty przyjmowane będą:

- 1 dnia miesiąca u intendentki

- 1 -5 dzień roboczy miesiąca na konto szkoły

 W miesiącu grudniu odpisów nie ma.

 Odpłatności za miesiąc styczeń 2016 prosimy dokonywać po 1 stycznia od  4 -11 dnia miesiąca,

( tj. pierwszych 5 dni roboczych), kwota podana będzie 04.01.2016 na tablicy ogłoszeń w szkole

 i stronie internetowej.

Począwszy od stycznia 2016 odpłatności za obiady będą przyjmowane tylko na rachunek bankowy.

Szkoła nie będzie przyjmowała wpłat gotówkowych.

Strona 1 z 11