Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ORTOGRAFIA NA SZÓSTKĘ !

 W kwietniu bieżącego roku w naszej szkole odbędzie się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI. Naszą szkołę będą reprezentowały w nim laureatki szkolnych eliminacji, czyli:

Aleksandra Sołtys z klasy V c, która zajęła I miejsce,

Katarzyna Osuch z klasy VI a- laureatka II miejsca

oraz Emilia Ciszak z klasy VI a, która zajęła III miejsce.

 Uczennicom gratulujemy sukcesu i życzymy zwycięstwa w powiatowym etapie  konkursu ortograficznego. Trzymamy kciuki za Dziewczęta !

Strona 1 z 11