Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pasowanie na Ucznia – foto- i wideorelacja!

Serdecznie zapraszamy na relację foto i wideo z pięknej uroczystości, która odbyła się w naszej szkole 13 października 2017 – Pasowanie na Ucznia! Uczniowie z Międzyszkolnej Sekcji Filmowej  GIM TV zadbali o to, aby Pierwszaki oraz ich Rodzice mieli wspaniałą filmową i fotograficzną pamiątkę z tego tak ważnego dnia.

Na reportaż filmowy zapraszamy do zakładki „Międzyszkolna Sekcja Filmowa GIM TV”  ( strona główna szkoły  – zakładka po prawej).

Zdjęcia do galerii wykonała Aleksandra Szymankiewicz z kl. 3GB.

Zapraszamy!

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11