Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Patrycja wyśpiewała I miejsce

Po raz XX Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące było organizatorem Dni Brytyjskich,  w ramach których odbywa się Rejonowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowały w tym roku dwie uczennice; Maja Ciesielska z klasy IIa i Patrycja Wawrzyniak z klasy IIb. Przesłuchania konkursowe odbyły się 3.03 2018r. w auli lubińskiego liceum. Do gali finałowej odbywającej się w Miedziowym Centrum Kultury Muza w Lubinie nominację otrzymała Patrycja Wawrzyniak. Gala finałowa miała miejsce 7.03 2018r. i miło nam jest poinformować, że Patrycja „wyśpiewała” I miejsce!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Rak

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11