Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pełna miska dla schroniska

W listopadzie i grudniu  w naszej szkole odbywała się zbiórka rzeczy dla schroniska we Wróblinie Głogowskim prowadzonym przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS. W ramach akcji zbieraliśmy suchą karmę, puszki, koce, smycze, obroże. Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się bardzo dużą wrażliwością na los bezdomnych zwierząt. Wszystkim, którzy włączyli się czynnie w przeprowadzenie akcji i zbiórkę serdecznie dziękujemy.

 

 Aneta Lenort

                                                                            

                                                                         

 

 

W listopadzie i grudniu  w naszej szkole odbywała się zbiórka rzeczy dla schroniska we Wróblinie Głogowskim prowadzonym przez Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS. W ramach akcji zbieraliśmy suchą karmę, puszki, koce, smycze, obroże. Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się bardzo dużą wrażliwością na los bezdomnych zwierząt. Wszystkim, którzy włączyli się czynnie w przeprowadzenie akcji i zbiórkę serdecznie dziękujemy.

 

 

                                                                           Organizator:

                                                          Aneta Lenort

 

 

Strona 1 z 11