Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pierwsze sportowe sukcesy

Na tenisistów zawsze możemy liczyć i nie inaczej było tym razem. W niedzielę odbyły się mistrzostwa Głogowa szkół podstawowych w tenisie ziemnym i nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali na kortach. W kategorii klas IV-VI uczniowie Piotr Szczepanowski i Marcin Szczepanowski zajęli II miejsce  natomiast w klasach VII-VIII uczniowie Daria Jagucak i Krzysztof Porębski zajęli III miejsce. Opiekunem grupy był Jarosław Blida. Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów za chęci i wysiłek jaki poświęcili dla osiągnięcia tych sukcesów.

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11