Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pierwsze sportowe sukcesy

Dnia 15 września odbyły się na kortach mistrzostwa szkół powiatu w  tenisie ziemnym. Jak co roku wystawiliśmy mocne dwie drużyny w kategorii klas VII-VIII i III gimnazjum. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze i po rozegraniu wszystkich meczy okazało się, że zdobyliśmy I i II miejsce w turnieju czyli wszystko co można było zdobyć. serdeczne gratulacje dla naszych uczniów.

Skład naszych drużyn:

I miejsce: Weronika Skwarek IIIc , Wiktoria Tórz IIIc

II miejsce: Linda Wysocka IIIc, Marcel Wegner IIIc

Opiekun drużyny: Jarosław Blida

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11