Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pierwsze sukcesy sportowe

Dnia 14 września na kortach przy hali widowiskowej odbyły się mistrzostwa szkół powiatu głogowskiego w tenisie ziemnym. Nasza szkoła wystartowała w kategorii klas IV-VI i klas VII-VIII. Nasi tenisiści zaprezentowali się bardzo dobrze na kortach i ostatecznie wywalczyli młodsi II miejsce i starsi też  II miejsce. W drużynie klas IV-VI reprezentowali szkołę: Piotr Szczepanowski, Krzysztof Porębski natomiast klasy VII-VIII reprezentowali: Joanna Szczepanowska, Grzegorz Porębski. Serdeczne gratulacje. 

Opiekunem grupy był Jarosław Blida

Strona 1 z 11