Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Piłkarki wywalczyły awans do powiatu!

We wtorek (02.04.19r.) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Głogowa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy zespoły: ze Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 8 oraz naszej szkoły. Do turnieju wszystkie ekipy przystąpiły w pełni zmotywowane oraz nastawione na osiągnięcie najwyższych, czołowych lokat.  Otwarcie zawodów rozpoczęło się od meczu faworytów. Piłkarki Ze Szkoły Podstawowej nr 11 zmierzyły się z naszą ekipą. Po wielu emocjonujących akcjach, nasze piłkarki uległy niestety rywalkom 3:0. W kolejnym spotkaniu nasze zawodniczki grały już „mecz o wszystko”, ponieważ zdobywając punkty przedłużały swoje szanse na awans do powiatu. Po 20 minutach zaciętej rywalizacji padł wynik 1:1. Ten rezultat ostatecznie dał upragniony awans naszym piłkarkom do powiatu. Serdecznie gratulujemy!

Ostateczna klasyfikacja:              

Szkoła Podstawowa nr 11

Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoła Podstawowa nr 8

Skład naszej ekipy:

Ula Graczyk, Aleksandra Dąbrowska, Zuzanna Zdrzałka, Karolina Dzierżawska, Julia Sidorowicz, Magda Dworzańska, Małgorzata Olszak, Maja Sobocka, Nadia Bączkowska

 

 

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11