Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Piłkarska Liga Ministrantów

Pełną emocji sobotę zapewnili wszystkim kibicom Piłkarskiej Ligi Ministrantów chłopcy z naszej szkoły, którzy reprezentowali parafię Miłosierdzia Bożego w Głogowie podczas rozgrywek Piłkarskiej Ligi Ministrantów dekanatu św. Mikołaja. Mniej obeznanym z regulaminem PLM podpowiadamy, że mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: młodzik (6-12 lat), junior młodszy (13-15 lat) i junior starszy (16-18 lat). Łącznie do walki o awans stanęło 8 drużyn, a zgodnie z regulaminem tylko zajęcie pierwszego miejsca gwarantowało udział w następnym etapie rozgrywek. Z radością i dumą informujemy, że awans chłopcy wywalczyli w dwóch młodszych kategoriach, tj. młodzik i junior młodszy. Prawdziwym sportowym horrorem okazała się walka w najstarszej grupie wiekowej. Chłopcy od stanu 0:4 wrócili do gry remisując w regulaminowym czasie 8:8. Dogrywka niczego nie wyjaśniła, poza tym, że wszyscy bardzo chcieli wygrać i było 12:12. Dopiero rzuty karne pozbawiły nas zwycięstwa, ale każdy kibic wie, że to już czysta loteria. Drugiego miejsca serdecznie gratulujemy! Warto dodać, że także indywidualnie wyróżnieni zostali: Piotrek – najlepszy bramkarz turnieju, ostoja drużyny młodzików i Kacper – król strzelców tej edycji i oczywisty ulubieniec publiczności.

Kolejna odsłona tych pasjonujących rozgrywek będzie miała miejsce 16 marca – życzymy awansu do Paradyża.

ks. Mieczysław Łęcki

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11