Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

PLENER DLA UCZNIÓW

1 czerwca 2015r. Panie: Małgorzata Uliczka, Grażyna Grzelak i Elżbieta Frankowska- Cyfra zaprosiły uczniów na plener poetycko- przyrodniczo- malarski. Oprócz miłego spędzenia czasu na łonie natury, zabaw ze szkolną bracią i pieczenia kiełbasek, uczniowie obserwowali przyrodę, malowali wiosenne pejzaże i tworzyli utwory poetyckie, inspirowane kontaktem z przyrodą. Było zabawnie, przyjemnie
i apetycznie!

Strona 1 z 11