Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Pływacy z sukcesami

16 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Głogowa w pływaniu dzieci klas młodszych Szkół Podstawowych pod hasłem „Pływam jak Radek Kawęcki”.

Nasza szkołę reprezentowało 8 uczniów z rocznika 2009 i 2010.

Z klasy 2a : Hanna Mituła, Magdalena Wiatrowska, Sulafa Fourgi i Jakub Pilewski.

Z klasy 3b – Zuzanna Korczyńska, 3e – Hanna Stach, 3d – Paweł Tomasik i Mateusz Lewandowski.

Uczniowie mogli startować dwa razy w wybranych przez siebie konkurencjach:

(styl grzbietowy, styl dowolny lub styl klasyczny). Wszyscy pokonywali dystans 25m.

 

Nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali i odnieśli duże sukcesy.

Zuzanna Korczyńska – 2miejsce – styl klasyczny, 6miejsce – styl dowolny

Hanna Stach – 3 miejsce – styl grzbietowy

Paweł Tomasik – 4 miejsce – styl grzbietowy, 5 miejsce – styl dowolny

Mateusz Lewandowski – 2 miejsce – styl dowolny, 3 miejsce – styl grzbietowy

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Julita Wójcik

Galeria zdjęć: 


 

Strona 1 z 11