Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Po Wielkim Tygodniu

 Za nami głębokie przeżycia wiary – Triduum Paschalne i Święta Wielkiej Nocy. Z radością informujemy, że włączyli się w nie nasi uczniowie zarówno ze szkoły podstawowej, jak i z gimnazjum. Potrafili tak zorganizować swój wolny czas podczas świątecznych ferii, że z pełną ofiarnością uczestniczyli w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia, pełniąc służbę ministrancką i lektorską przy ołtarzu. Gimnazjaliści włączyli się także w przygotowanie niezwykłego Grobu Pańskiego w naszym kościele parafialnym. Niezwykłego, bo składającego się z tysiąca tulipanów. Wiele osób w piątek pospieszyło z darami do potrzebujących, by każdy mógł cieszyć się w pełni Zmartwychwstaniem Pana – finał akcji KILO. Każdemu, kto ofiarował Panu Bogu swoją obecność, ręce do pomocy i radość płynącą z wiary wyznawanej uczynkami niech Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi! Alleluja! 

ks. Mieczysław Łęcki

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11