Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato…

W dniach od 8 do 19 października 2018r. klasa 1d uczestniczyła w projekcie czytelniczym. Połączyliśmy propozycję sklepu Biedronka, który dostarczył do szkoły albumy, naklejki, książki oraz maskotki z krótkim przedsięwzięciem klasowym. Poranek z książką „Gang Słodziaków” rozpoczynał nasze lekcje. Chętni rodzice czytali dzieciom fragmenty książki. Dodatkowo w domu dzieci czytały samodzielnie lub z rodzicami przez 10 minut dziennie ulubione bajki, baśnie, wiersze i opowiadania.Każdego dnia za przeczytane w domu treści uczniowie otrzymywali naklejki do albumu. Większość dzieci uzbierała już wszystkie naklejki. Podsumowaniem projektu był udział w konkursie plastycznym, – Historia Słodziaków, w którym wzięło udział kilkoro uczniów z naszej klasy. Wszystkim rodzicom bardzo dziękuję za udział w projekcie, a uczniów zachęcam do codziennego czytania.

 

Julita Wójcik

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11