Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Podstrefa Lubińska w piłce siatkowej dziewcząt

W Finale Podstrefy Lubińskiej rozgrywanym 04.03.2019 r. w SP 3 Głogów rywalizowały cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze, Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie, Gimnazjum w Gaworzycach, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie. System gry “każdy każdym” wyłonił najlepszy zespół siatkarski na tym etapie rozgrywek szkolnych. Najwięcej emocji dostarczył mecz pomiędzy SP 8 Lubin a SP 3 Głogów. Po trzech bardzo zaciętych setach siatkarki z Lubina wygrały 2:1 i zajęły pierwsze miejsce – wielkie gratulacje! Drugie miejsce dla SP 3 w Głogowie, trzecie miejsce zajęły siatkarki SP 1 w Górze, czwarte miejsce dla Gimnazjum w Gaworzycach. Do Finału Strefy Legnickiej zakwalifikowały się szkoły z SP 8 Lubin i SP 3 Głogów. Powodzenia w dalszych rozgrywkach!

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11