Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Podziękowanie za udział w akcji czytelniczej

 8 czerwca 2018r. uczestniczyliśmy w największej w Polsce akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Współorganizowaliśmy ją wraz z ponad 2000 bibliotek. Próbowaliśmy pobić rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie, który  wynosił 459 409 osób.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dyplom oraz oficjalne podziękowanie za udział w akcji od jej organizatorów, którzy docenili ciężką pracę, odwagę, pomysły, zapał, świetną organizację oraz pozytywną współpracę nauczycieli z uczniami.

W tegorocznej edycji wraz z nami uczestniczyło 406 825 osób z całej Polski, zatem nie udało się pobić rekordu. Zdaniem organizatorów poprzedni wynik był jednak bardzo wyśrubowany . Podkreślali oni, że nie należy walczyć o frekwencję za wszelką cenę, tylko skupić się na radości z czytania i dobrej zabawie. Bo nie chodzi przecież o rekord, tylko o miłe wspomnienia związane z książką.

Wszystkim uczniom i nauczycielom biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy i już zapraszamy do jej kolejnej edycji.

 dyplom Renia

Renata Kołodziej

Strona 1 z 11