Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

„ Poezja nie gryzie!”- warsztaty z głogowskim poetą

15 listopada 2017r. klasa 6d uczestniczyła w warsztatach na temat poezji. Zajęcia odbyły się w zaczarowanym miejscu, które znajduje się na osiedlu, w budynku szkoły dla klas I-III, w Retrotece- bibliotece! Każdy uczeń, każdy mieszkaniec osiedla powinien tam czym prędzej dotrzeć, aby poczuć niezwykłą atmosferę miejsca i wypożyczyć coś do czytania lub poczytać na miejscu!

            Pan Piotr Mosoń zaprosił uczniów na wspaniałe spotkanie z poezją. Głogowski poeta
w nieszablonowy sposób przekazuje uczniom wiedzę
o poezji, uczy jej czytania i mierzenia się z nią. Podczas zajęć uczniowie rozmawiają o poezji, poszerzają wiedzę o jej interpretowaniu
i – co najwspanialsze- tworzą pierwsze utwory poetyckie! W tak poprowadzonych zajęciach warto wziąć udział niejeden raz!

Elżbieta Frankowska-Cyfra

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11