Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POKAZ FREESTYLE FOOTBALL

13 kwietnia 2018r. odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Football Academy, największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci. Celem wizyty było motywowanie  dzieci do czynnego uprawiania sportu. Natomiast  głównym bohaterem spotkania był Michał Brzezicki, który  trenuje freestyle football.

Freestyle football to dyscyplina sportu, która polega na wykonywaniu sztuczek piłką nożną. Triki można robić każdą częścią ciała, na stojąco, siedząco czy nawet leżąc. Podstawową zasadą jest to, że piłka nie może spaść na ziemię.

Wyjątkowe umiejętności akrobatyczne w połączeniu z niewiarygodną kontrolą nad piłką, rytmiczną muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów sprawiły, że uczniowie długo będą pamiętać jego show.

 

Dorota Czuchraj

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11