Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Policjanci u pierwszaków.

Zgodnie z tradycją szkoły wrzesień to miesiąc, w którym dużo rozmawiamy na temat bezpieczeństwa. 9 września uczniowie klasy  Ia, Ib, Ic i Id mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu z Paniami Policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Uczniowie wysłuchali porad a zarazem wykazali  się swoją wiedzą na temat znajomości zasad obowiązujących w ruchu drogowym. Obejrzeli prezentację na temat bezpieczeństwa w szkole, na drodze i w innych sytuacjach, w których powinni zawsze zachować czujność. Mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności prawidłowego przechodzenia przez jezdnię .

Paniom Policjantkom bardzo dziękujemy za fachowe rady. Dzieci prosimy, by zawsze pamiętały o swoim bezpieczeństwie.

                                                                                  Marzena Magda

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11