Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Bieg Pomocników Życia

18.10.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Pomocników Życia przeciw Pomocnikom śmierci… 30 lat później. Był to bardzo radosny happening, którego celem było uświadomienie młodym ludziom, że ruch i dbanie o własne zdrowie to jedna z najważniejszych rzeczy. Bieg „Pomocnicy Życia przeciw Pomocnikom Śmierci”  – brzmi bardzo poważnie, ale o co właściwie chodzi?  Już wyjaśniamy – bieg ten  nawiązuje do biegu o tej samej nazwie, który odbył się 30 lat temu, a zorganizował go właśnie w Głogowie Jerzy Górski. I w tym roku  bezpośrednio przed premierą filmu „Najlepszy”, którego bohaterem jest Jerzy Górski,  historia się powtarza. Tym razem bieg zorganizowali przyjaciele pana Jerzego. Nasza drużyna chłopców godnie reprezentowała szkołę, natomiast Sekcja GIM TV jako partner medialny wydarzenia miała zaszczyt towarzyszyć Jerzemu Górskiemu w tej powtórce historii. Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć, natomiast już wkrótce do zakładki GIM TV na relacje filmową. Zobaczcie jak biega się 30 lat później!

Alicja Skoczylas, Krzysztof Ciastoń

 fot. Aleksandra Szymankiewicz kl. 3GB

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11