Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Postawili ponownie na Słońce – GIM TV podwójnym laureatem

 „Postaw na Słońce” kolejne olbrzymie wyzwanie dla naszego GIM TV! Projekt filmowy „Postaw na Słońce” to nie tylko film, lecz również fachowa wiedza i kilka miesięcy  ciężkiej pracy. Poczytajcie! Pięcioosobowy zespół konkursowy naszej sekcji GIM TV podjął się po raz drugi  zadania, które miało na celu uświadomienie społeczności lokalne potrzebę inwestowania w odnawialne źródła energii. Fotowoltaika, OZE, ogniwa, ekonomia … to były pojęcia, przez które trzeba było przebrnąć w trakcie realizacji projektu. Ale z pomocą opiekuna pani Alicji Skoczylas  rzeczy niemożliwe i trudne stały się możliwe! Konkurs został zorganizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i przeprowadzony w dwóch etapach – ….. i uwaga nasz zespół wygrał obydwie części – zajęliśmy 1 miejce w konkursie w kategorii „różnych form filmowych” – bowiem nas spot to „Wielka gra o źródła energii_ – gra na argumenty – nie będziemy wiecej opowiadać – film trzeba koniecznie zobaczyć w naszej zakąłdce GIM TV!

 

Wielkie podziękowania chcieliśmy złożyć pani Anecie Szymańskiej z radio Elka i portalu miedziowe.pl, która błyskawicznie pomogła nam rozpropagować akcje i służyła danymi o zasięgach radia, a także panu Mateuszowi Komperdzie  – redaktora portalu myglogow.pl, który błyskawicznie nagłośnił nasze działania i służył błyskawicznie potrzebnymi informacjami.

Podziękowania kierujemy również do redaktorów portalu http://www.glogow-info.pl , naszej lokalnej telewizji Master, Tygodnika Głogowskiego, Głosu Głogowa oraz wszystkim moderatorom głogowskich stron na FB , którzy na naszą prośbę odpowiedzieli natychmiastowymi publikacjami, które pomogły nam nagłośnić działania oraz zdobyć dodatkowe punkty w konkursie.

 

Również wszystkim członkom naszej sekcji GIM TV, którzy byli obecni na nagraniach,  wielkie dzięki za wsparcie podczas działań i obsługę sprzętu, gdy nam rąk zabrakło!

 

Gratulacje dla całego zespołu GIM TV Volty!   I oczywiście zapraszamy kolejne grupy z klas 7, 8 do podjęcia wyzwania w kolejnej edycji konkursu – zapisy już trwają.

 

Opiekun GIM TV

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć z działań filmowych:  

Strona 1 z 11