Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS ,,CZY WIESZ CO JESZ?”

      W dniu 15 grudnia 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie  odbyła się IV edycja Powiatowego Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych pn. „Czy wiesz, co jesz?” Współorganizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie. Celem konkursu jest promocja zdrowia oraz upowszechnianie wzorców racjonalnego odżywiania.

      W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z 9 szkół podstawowych z terenu Powiatu Głogowskiego. Hasłem tegorocznego konkursu było: „Mleko oraz jego przetwory”. Zadania konkursowe dotyczyły między innymi testu wiedzy, rozpoznawania różnych napojów oraz produktów mlecznych za pomocą ich wyglądu i smaku, odczytywania etykiet zawartych na produktach spożywczych, wykonania koktajlu według przepisu czy odszukania błędów popełnionych przy nakrytym stole. Najlepszymi znawcami zdrowego odżywiania okazali się uczniowie z następujących szkół:

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Głogowie w składzie: Jagoda Chodor, Julia Glińska oraz Michał Szelest (opiekun: pani Joanna Radzieja).

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie w składzie: Wiktoria Prokop, Zuzanna Białas oraz Michalina Kołomyjec (opiekun: pani Marta Gołąbek).

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie w składzie: Natalia Dutkiewicz, Anna Binert oraz Katarzyna Osuch (opiekun: pani Bogumiła Bączewska).

(zdjęcia z konkursu znajdują się w fotogalerii)

Strona 1 z 11