Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS:,, KRZEW GŁOGU” ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 17 listopada odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego pod hasłem:,, Krzew Głogu”. Organizatorem konkursu była Biblioteka Pedagogiczna w Głogowie , PCPPPiDN oraz Szkoła Podst.nr 2 w Głogowie. Konkurs objął patronatem honorowym Prezydent Miasta Głogowa Rafael Rokaszewicz. Miło nam poinformować , iż laureatką tego konkursu została Ada Komisarek z klasy V c , zajmując w nim III miejsce. Sedrecznie gratulujemy Adzie fotograficznego wyczucia i spojrzenia na głogowską naturę.

Strona 1 z 11