Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

28 listopada 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2, Biblioteka Pedagogiczna oraz Powiatowe Centrum Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli.Honorowy Patronat nad IV edycją konkursu sprawował Prezydent Miasta Głogowa Rafael  Rokaszewicz. Miło mi poinformować, że w kategorii klas I-III zaszczytne II miejsce zajęła uczennica klasy 2b Natalia Szmidt.

Natalce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Michałowska

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11