Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

17 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie odbył się VII Powiatowy Konkurs Języka Polskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6c – Julita Kłysz oraz Igor Kulesza. W konkursie wzięło udział 24 reprezentantów szkół powiatu głogowskiego. Poziom merytoryczny uczestników był bardzo wyrównany, a o zajęciu miejsca na podium decydowały ułamki punktów. Igor zdobył III miejsce. Serdecznie gratulujemy mu wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Strona 1 z 11