Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

10 kwietnia  2015r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortografek”. Wzięło w nim udział dwanaście szkół podstawowych z naszego powiatu. Każdą szkołę reprezentowało dwoje uczniów.

A oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce  – Dominika Rydz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie)

II miejsce – Adrianna Kluska ( Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie)

III miejsce – Olga Rzepa ( Szkoła Podstawowa w Serbach)

Zdobywcom złotego, srebrnego i brązowego pióra serdecznie gratulujemy!!!!!!!

Strona 1 z 11