Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „ORTOGRAFEK”

W naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortografek”. W zmaganiach wzięło udział 24 uczniów ze szkół z głogowskiego powiatu. Walczyli o tytuł „Mistrza ortografii” oraz złote, srebrne i brązowe pióro ufundowane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3. Przez 45 minut trwała wytężona praca. Potem komisja sprawdziła zadania i przyznała punkty. Mistrzem ortografii został, i zdobył złote pióro, Kacper Klimala ze Szkoły Podstawowej nr 12. II miejsce i srebrne pióro otrzymał również uczeń SP 12 Bartosz Baryczkowski. III miejsce i brązowe pióro zdobyła Emilia Jancz ze szkoły w Przedmościu. Wszyscy uczestnicy natrudzili się podczas przygotowań do konkursu, dlatego zostali nagrodzeni książkami i pamiątkowymi dyplomami.

Strona 1 z 11