Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w naszej placówce odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych. Wzięło w nim udział dwadzieścioro czworo uczestników. Dzieci miały za zadanie napisać dyktando oraz rozwiązać test ortograficzny. Obie formy pisemne przygotował dla naszej szkoły Pan Wojciech Janisio, Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie i nauczyciel języka polskiego. O przyznanym miejscu decydowały ułamki punktów, co świadczy o tym, że poziom przygotowania uczniów był bardzo wysoki i wyrównany. Niezwykle przyjemnie jest poinformować, że reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 7c, Aleksandra Sołtys zajęła II miejsce. I miejsce przypadło Dominice Rydz ze Szkoły Podstawowy nr 2, zaś III miejsce zajęła Emilia Fogt ze Szkoły Podstawowy nr 8. Oli oraz wszystkim uczestnikom powiatowych eliminacji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce ortografii oraz konkursach. 

 

Iwona Patelska-Mazur, Anna Rutkiewicz-Grzelecka, Jakub Rawski

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11