Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY

W maju 2015r. Szkoła Podstawowa nr 10 w Głogowie zaprosiła uczniów klas szóstych na Powiatowy Konkurs Polonistyczny. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Dutkiewicz z klasy 6b, Anna Binert z klasy 6c i Michał Tywoniuk z klasy 6b.

Miło nam poinformować społeczność uczniowską i lokalną, że Anna Binert zajęła w konkursie
IV miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przygodach z językiem polskim!

Strona 1 z 11