Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY

   Dnia 05.05.2015r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu Polonistycznego. W szkolnym etapie wzięło udział  czternastu uczniów klas V i Vi, w tym sześcioro piątoklasistów. Uczniowie rozwiązali test gramatyczny i napisali wypracowanie. W wyniku konkursu wyłoniono zwycięzców. Naszą szkołę 19 maja 2015r. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym będą reprezentować uczniowie, którzy zostali laureatami etapu szkolnego. Są to:

I m-ce  Anna Binert   kl. 6c

II m-ce Natalia Dutkiewicz  kl. 6b

III m-ce   Michał Tywoniuk  kl.6b.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Strona 1 z 11