Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

POWIATOWY KONKURS PRZYRODNICZY

,, DNIA 13 STYCZNIA ODBYŁ SIĘ XII POWIATOWY KONKURS PRZYRODNICZY pod hasłem: ,, Poznaj swój organizm”.
Miło nam poinformować, że uczennica klasy Vc Aleksandra Sołtys zajęła w nim   II miejsce.
Również w podsumowaniu ogólnym punktów zdobytych przez poszczególne uczennice naszej szkoły zajęliśmy III miejsce. Wśród osób reprezentujących SPnr 3 oprócz Oli znalazły się uczennice klasy VI a: Oliwia Urbaniak, Weronika Raczkowska, Katarzyna Osuch. 
Gratulujemy!

Strona 1 z 11